Seminars

2016
Title Presenter Date Attached files
19.9. 2016, Ruben Puga-Freitas: The effects of soil organisms on plant hormone signalling pathways Mon, 19.09.2016 - 13:30
4. 8. 2016, prof. Gad Galili: Selective autophagy in the aid of plant stress interactions Thu, 04.08.2016 - 09:00
15. 6. 2016, Yvon Jaillais: A PI4P-driven electrostatic field controls cell membrane identity and signaling in plants Yvon Jaillais Wed, 15.06.2016 - 14:00
26.5.2016: bioWES platforma správu dat a metadat Thu, 26.05.2016 - 09:00
25.5.2016 Martin Janda: Signální dráha kyseliny salicylové v rostlinách Martin Janda Wed, 25.05.2016 - 14:00
26.4.2016 Viktor Žárský: Modulární biologie - exocyst a logistika dynamiky endomembrán rostlin Viktor Žárský Tue, 26.04.2016 - 14:00
22.4.2016 KONFERENCE O GMO Fri, 22.04.2016 - 10:00
16.3.2016, Miroslav Kamínek: What we can learn from the story of cytokinin research (Inspirace z historie výzkumu cytokininů) Miroslav Kamínek Wed, 16.03.2016 - 14:00
26.2.2016: Genevestigator Martin Janda Fri, 26.02.2016 - 10:30
23.2.2016, Jana Drabešová: Sekvenování transkriptomů (RNA-seq) a analýzy takto získaných dat Tue, 23.02.2016 - 14:00
2015
Title Presenter Date Attached files
18. 11. 2015, Petr Vaculík: „Rostlinné viry v molekulárním farmaření - příprava vakcín“ Wed, 18.11.2015 - 14:00
14. 10. 2015, Tomáš Moravec: „Golden Gate a spol. – nové metody klonování ze standardních dílů“. Tomáš Moravec Wed, 14.10.2015 - 14:00
16. 9. 2015, Prof. Stanley LUTTS, „Localization of mineral elements in plant tissues: an exciting challenge for plant physiologists“ Prof. Stanley Lutts Wed, 16.09.2015 - 14:00
15.7.2015, Doan Luu, Intracellular trafficking of aquaporins in Arabidopsis thaliana Wed, 15.07.2015 - 13:30
18.6.2015, Renate Lamprecht: Human papillomavirus pseudovirions produced in plants, & Sandiswa Mbewana: The expression of Rift valley virus nucleocapsid protein in Nicotiana benthamiana Thu, 18.06.2015 - 14:00
10.6.2015, Eva Žižková: Metabolické dráhy zapojené do regulací bioaktivních hladin cytokininů v rostlinách Eva Žižková Wed, 10.06.2015 - 14:00
20. 5. 2015, Roman Pleskot: The role of signaling phospholipids in regulation of plant polar growth Roman Pleskot Wed, 20.05.2015 - 14:00
15.4. P. Solomon: Understanding the Parastagonospora nodorum – wheat interaction; is it as simple as we think? Wed, 15.04.2015 - 15:00 pozvani_prednaska_solomon_cz.pdf, invitation_seminar_solomon_eng.pdf
23.3.2015, Prof. Richard Napier: Selectively binding auxins Prof. Richard Napier Mon, 23.03.2015 - 13:30
18.2.2015 Eva Hřibová: Struktura jaderného genomu banánovníku (Organization of banana nuclear genome) Eva Hřibová Wed, 18.02.2015 - 14:00
2014
Title Presenter Date Attached files
4.12. Dr. Daniely Schuster: Virtual bioactivity profiling of natural products: principles and case studies Thu, 04.12.2014 - 10:00
27.11. Miroslav Valárik: Nové postupy a genomické zdroje pro klonování genů u obilovin Miroslav Valárik Thu, 27.11.2014 - 14:00
29.10. Lucie Trdá: Rozpoznání bakteriálního flagellinu vinnou révou Vitis vinifera Wed, 29.10.2014 - 14:00
24.9. Jan Bartoš: Fyzické mapování a sekvenování genomu pšenice Jan Bartoš Wed, 24.09.2014 - 10:30
21.5. Přemysl Landa: Rostliny jako zdroj protizánětlivých látek Přemysl Landa Wed, 14.05.2014 - 14:00