Co je u nás nového?

Workshop pro děti, říjen 2018

Workshop pro děti, říjen 2018Workshop pro děti, říjen 2018Workshop pro děti, říjen 2018Workshop pro děti, říjen 2018Workshop pro děti, říjen 2018

   
Říjnový workshop pro nejmladší badatele se opravdu vydařil – jak účastníci, tak jejich rodiče byli nadšeni. Děti si vyzkoušely práci s laboratorním vybavením i s rostlinami pěstovanými ve sterilních podmínkách. A nechyběla ani výtvarná soutěž.
Foto: Jan Kolář.

Seznamte se se semeny!

V neděli 14. října 2018 můžete na zámku v Průhonicích nedaleko Prahy zažít odpoledne plné botaniky, tentokrát ve znamení rostlinných semen. Představí se také vědci z našeho ústavu.

Zveme vás do Olomouce na Noc vědců 2018

Páteční večer 5. října 2018 bude na mnoha místech patřit vědě – koná se totiž každoroční Noc vědců. Náš ústav se představí v olomoucké Pevnosti poznání. Přijďte objevovat, experimentovat a bavit se!

Workshop pro nejmladší badatele

Máte doma dítě, které baví rostliny, příroda nebo věda? Pak můžete jeho zájem podpořit tím, že ho přihlásíte na náš říjnový workshop. Kluci a děvčata si na něm vyzkoušejí práci opravdových vědců.

Festival vědy 2018

Zveme vás na šestý ročník Festivalu vědy do pražských Dejvic. Jeho program nabízí chytrou zábavu, efektní pokusy i užitečné informace. V našem stanu mimo jiné odhalíte skryté barvy rostlin.