Seznam zaměstnanců: K

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Ř | S | T | U | V | W | Y | Z
Příjmení Jméno Tel. E-mail Pracovní skupina
Kadlecová Lenka +420 225 106 473 kadlecoval@ueb.cas.cz THS
Kalachova Tetiana +420 225 106 816 kalachova@ueb.cas.cz Laboratoř patofyziologie rostlin
Kališová Jana +420 225 106 412 kalisova@ueb.cas.cz Laboratoř biologicky aktivních látek
Kamínek Miroslav +420 225 106 445 kaminek@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Kapustová Veronika +420 585 238 717 kapustova@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Karafiátová Miroslava +420 585 238 706 karafiatova@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Kertbundit Sunee (OV), +420 225 106 833 kertbundit@ueb.cas.cz Stanice šlechtění jabloně na rezistenci k chorobám
Klier David +420 225 106 469, +420 605 505 840 klier@ueb.cas.cz IT a knihovna
Klíma Petr +420 225 106 425 klima@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Klodová Božena +420 225 106 428 klodova@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Knirsch Vojtěch +420 225 106 426 knirsch@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Kobzová Eva +420 225 106 433, +420 225 106 426 kobzova@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Kočířová Jana +420 585 634 914, +420 608 761 393 kocirova@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Kocourková Daniela +420 225 106 416 kocourkova@ueb.cas.cz Laboratoř přenosu signálů
Kočová Helena +420 225 106 451 kocovah@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Koláčková Veronika +420 585 238 712 buresova@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Kolář Jan 225 106 490, 608 557 328 kolar@ueb.cas.cz IT a knihovna
Kolčabová Lenka +420 225 106 813 kolcabova@ueb.cas.cz Laboratoř virologie
Koloušková Pavla +420 225 106 827 kolouskova@ueb.cas.cz Laboratoř reprodukce rostlin
Komárková Jana -420 585 634 914 komarkova@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Kopecky David +420 585 238 723 kopecky@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Kopečná Martina (RD) kopecna@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Korecká Marie 225106436 korecka@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Kovačik Martin +420 585 238 728 kovacik@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Kozohorská Alena +420 225 106 482 kozohorska@ueb.cas.cz THS
Kramná Barbara +420 778 535 811 barbara.kramna@gmail.com Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Kratochvílová Kateřina +420 225 106 821 kratochvilova@ueb.cas.cz Laboratoř virologie
Krčková Zuzana +420 225 106 420, 404 krckova@ueb.cas.cz Laboratoř přenosu signálů
Krekule Jan +420 224 310 209, +420 607 527 472 krekule@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Kroumanová Kristýna +420 225 106 420, 404 kroumanova@ueb.cas.cz Laboratoř přenosu signálů
Krüger Manuela +420 225 106 827 kruger@ueb.cas.cz Laboratoř reprodukce rostlin
Kryštof Vladimír +420 585 634 854 vladimir.krystof@upol.cz Laboratoř růstových regulátorů
Kulichova Katarína +420 225 106 428 kulichova@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Kumar Vinod +420 225 106 428 vinod@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Kvasnica Miroslav +420 585 632 261, +420 585 639 446 kvasnica@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Kvasničková Radoslava +420 585 238 701 kvasnickova@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Kvasnicová Marie +420 225 106 804 kvasnicova@ueb.cas.cz Laboratoř rostlinných biotechnologií
Kymrová Hana +420 225 106 825 kymrova@ueb.cas.cz Redakce časopisů