Seznam zaměstnanců: H

A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Ř | S | T | U | V | W | Y | Z
Příjmení Jméno Tel. E-mail Pracovní skupina
Hadačová Markéta 225106473 hadacova@ueb.cs.cz THS
Hadámková Renata +420 225 106 821 hadamkova@ueb.cas.cz
Hafidh Said +420 225 106 452 hafidh@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Haisel Daniel +420 225 106 812, +420 728 084 301 haisel@ueb.cas.cz Laboratoř rostlinných biotechnologií
Hajek Jaromir +420 585 238 771 hajekjar@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Hajná Vladimíra 225106420 hajna@ueb.cas.cz Laboratoř přenosu signálů
Hála Michal +420 225 106 458 hala@ueb.cas.cz Laboratoř buněčné biologie
Haleš Zdeněk +420 720 411 209 hales@ueb.cas.cz Stanice šlechtění jabloně na rezistenci k chorobám
Haluška Samuel +420 225 106 449 haluska@ueb.cas.cz Laboratoř buněčné biologie
Hansgutová Jitka +420 585 634 851 jitka.hansgutova@upol.cz Laboratoř růstových regulátorů
Haškovcová Kateřina +420 225 106 420 haskovcova@ueb.cas.cz
Havlíček Libor +420 241 062 485 lihavlic@biomed.cas.cz Izotopová laboratoř
Hedden Peter +420 585 634 853 hedden@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Helusová Michaela +420 225 106 435 helusova@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Hirnerová Eva +420 585 634 861 hirnerova@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Hobza Roman +420 585 238 722 hobza@ibp.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Hoffmeisterová Hana +420 225 106 818 hoffmeisterova@ueb.cas.cz Laboratoř virologie
Holá Marcela +420 225 106 892 hola@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Holečková Karolína +420225106425, +420225106435 holeckova@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Holek Jaromír +420 585 238 772, +420 585 238 705 holek@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Holík Josef +420 241 062 381 holik@biomed.cas.cz Izotopová laboratoř
Holušová Kateřina +420 585 238 725 holusovak@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Honig Martin +420 585 634 953 honig@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů
Honys David +420 225 106 450 honys@ueb.cas.cz Laboratoř biologie pylu
Horníková Martina +420 585 238 727 hornikova@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Hornychová Zdeňka +420 225 106 808 hornychova@ueb.cas.cz Laboratoř rostlinných biotechnologií
Hošek Petr +420 225 106 436 hosek@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Hourova Andrea +420 225 106 455 hourova@ueb.cas.cz
Hoyerová Klára +420 225 106 436 hoyerova@ueb.cas.cz Laboratoř hormonálních regulací u rostlin
Hřibová Eva +420 585 238 713 hribova@ueb.cas.cz Centrum strukturní a funkční genomiky rostlin
Hubata Radek +420 225 106 480 hubata@ueb.cas.cz THS
Hustáková Olga +420 585 634 856 hustakova@ueb.cas.cz Laboratoř růstových regulátorů